Comptes Rendus

8 results

Jean-Michel Bismut

Comptes Rendus. Mathématique, Volume 347 (2009) no. 19 p. 1189-1195


Jean-Michel Bismut

Comptes Rendus. Mathématique, Volume 343 (2006) no. 10 p. 647-651


Jean-Michel Bismut; Gilles Lebeau

Comptes Rendus. Mathématique, Volume 341 (2005) no. 2 p. 113-118


Jean-Michel Bismut

Comptes Rendus. Mathématique, Volume 338 (2004) no. 7 p. 555-559


Jean-Michel Bismut

Comptes Rendus. Mathématique, Volume 338 (2004) no. 8 p. 623-627


Jean-Michel Bismut

Comptes Rendus. Mathématique, Volume 338 (2004) no. 6 p. 471-476


Jean-Michel Bismut; Xiaonan Ma

Comptes Rendus. Mathématique, Volume 334 (2002) no. 10 p. 893-897


Jean-Michel Bismut

Comptes Rendus. Mathématique, Volume 335 (2002) no. 3 p. 243-247