Comptes Rendus

5 results

Samaneh G. Hamidi; Jay M. Jahangiri

Comptes Rendus. Mathématique, Volume 354 (2016) no. 4 p. 365-370


Jay M. Jahangiri; Samaneh G. Hamidi

Comptes Rendus. Mathématique, Volume 354 (2016) no. 10 p. 980-985


Samaneh G. Hamidi; T. Janani; G. Murugusundaramoorthy; Jay M. Jahangiri

Comptes Rendus. Mathématique, Volume 352 (2014) no. 4 p. 277-282


Samaneh G. Hamidi; Jay M. Jahangiri

Comptes Rendus. Mathématique, Volume 352 (2014) no. 1 p. 17-20


Samaneh G. Hamidi; Suzeini A. Halim; Jay M. Jahangiri

Comptes Rendus. Mathématique, Volume 351 (2013) no. 9 p. 349-352